Paczyna, ul. Wiejska 67, 44-120 Pyskowice
503 665 979 / biuro@fundacjazostawslad.com.pl

Kamień i okolice

Pozdrawiamy z zimnego Kamienia Pomorskiego.

Od kilku dni pada deszcz, a dzisiaj jeszcze do tego jeszcze wszystkiego obniżyła się temperatura. Może dla nas nie jest to jeszcze zima , ale dla Claret Gospel jest to wezwanie. Jeszcze tak chłodno w tym roku nie był, a raczej jak wiemy było bardzo upalnie. Dobrze, że jest internet, który rozwiązuje sprawę wolnego czasu, bo taki mamy aż do godziny 17.00.

Bogu dziękujemy za nadmorskie koncerty, gdzie mamy okazję modlić się z ludźmi z całej Polski. Wielu deklaruje, iż to ich kolejne spotkanie z Claret Gospel i zawsze jest inne, radosne, pełne optymizmu i nadziei.

Niestety jak nigdy w ubiegłych latach, aż 3 osoby wczesniej musiały wracać do domu na Wybrzeże Kości Słoniowej. Carol na pogrzeb swego ojca już na początku ewangelizacji. Miesiąc później Richmąd, a dzisiaj odwozimy do Warszawy z Kamienia Pomorskiego Antionet. Dwaj ostatni maja szanse na prace i muszą złożyć stosowne papiery. Z grupy 11 osób kończyć będziemy ewangelizację w 8 osób. Oczywiście ponosimy dodatkowe koszty, co nie jest bez znaczenia, kiedy ewangelizacja przewidziana jest na dwa miesiące. Wierzymy, że Opotrzność Boża, jak zawsze, zaradzi w sytuacjach trudnych.

Przesyłamy kilka zdjęć z ostatnich naszych koncertów w Pobierowie, Łukęcinie, Golczewie, Międzywodziu.

Zapewniam o naszej modlitewnej pamięci i prosimy o Wasze modlitewne wsparcie na dalsze dni ewangelizacji.

Dzisiaj 20.07.2017 od samego rana świeci słońce.....piękny dzień na wypoczynek.

Galeria zdjęć

wstecz