Paczyna, ul. Wiejska 67, 44-120 Pyskowice
503 665 979 / biuro@fundacjazostawslad.pl

BIOGRAFIA GRUPY

Grupa ewangelizowała już w Polsce w latach: 2002, 2003, 2005, 2007, 2009, 2012, 2013, 2014, 2015 i 2016.  W całej Polsce tysiące wiernych w setkach parafii, w katedrach i małych kościółkach było już świadkami entuzjazmu, radości, wiary i wszystkiego tego, co daje nasz Pan Jezus Chrystus i to co płynie z serc afrykańskich chrześcijan.  Za każdym razem kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce. Niesłabnące zainteresowanie spotkaniami i ciągle napływające zaproszenia są potwierdzeniem otwarcia się na nową formę ewangelizacji. Wielkim doświadczeniem i wyróżnieniem były zaproszenia na: koncert Jednego Serca Jednego Ducha w Rzeszowie, 49 Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej w Kamieniu Pomorskim, 17 Międzynarodowy Festiwal Muzyk Organowej w Lublinie, 6-y Międzynarodowy Festiwal w Szczecinie, Noce Kościołów we Wrocławiu, 10-y cykl Letnich Koncertów w Pławniowicach w rok 2013, , koncert „gospel” w Radiowej 3…to tylko niektóre z koncertów w ostatnich latach. Można by jeszcze wspomnieć programy : Kawa czy herbata, Pytanie na śniadanie, My Wy Oni, koncerty w telewizji TRWAM, Radio Silesia, Rzeszów, Jasna Góra, Piekary, Rodzina, eM, Serbinów….

więcej

KOLOROWE MIŁOSIERDZIE...

niecodzienne spotkanie z Afryką na żywo….

 TAK SIĘ MÓWI O EWANGELIZACYJNE GRUPY CLARET GOSPEL, KTÓRA ZAPRASZA NA KONCERTY UWIELBIENIA W CAŁEJ POLSCE:

"…Nie dość, że rozmodleni i charyzmatyczni , to jeszcze śpiewają na najwyższym światowym poziomie... Przyjeżdżajcie jak najczęściej do Polski. Polska jak się okazuje jest krajem , który potrzebuje nowej ewangelizacji i nowego ducha."

Jan Budziaszek; perkusista, członek zespołu Skladowie, pomysłodawca i współorganizator koncertu "Jednego Serca, Jednego Ducha" w Rzeszowie.

więcej

CO MÓWIĄ O SOBIE...?

Grupa Ewangelizacyjna „ CLARET – GOSPEL” (z misji Ojców Klaretynów na Wybrzeżu Kości Słoniowej) przedstawia, jak śpiewem modli się Afryka.

Chrześcijanie z Wybrzeża Kości Słoniowej, gdzie Ewangelizację rozpoczęto zaledwie przed stu dwudziestu laty, przybywają do Polski, kraju o tysiącletniej tradycji chrześcijańskiej, aby dać świadectwo wiary w Jezusa Chrystusa Zmartwychwstałego!

więcej